DRUGA STREFACOVERBAND
menu

SKŁAD ZESPOŁU DRUGA STREFACOVERBAND

Łukasz Marcus Pietras

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął od nauki gry na akordeonie kończąc szkołę muzyczną pierwszego stopnia pod okiem bydgoskiego instrumentalisty Mariana Lipskiego. Jako nastolatek współtworzył pierwsze własne projekty. Wieloletni student Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych w Chodzieży w klasie śpiewu. Na muzykowaniu zaczął zarabiać jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku jako perkusista Kaiser Circus na terenie Niemiec. Po powrocie zza Odry w roku 1998 założył swój pierwszy zespół. Wœród ludzi, z którymi współpracował znaleŸli się:Danuta Błażejczyk,Krystyna Prońko,Dorota Miśkiewicz,Jerzy Jarosław Dobrzyński,Waldemar Lewandowski,Adam Lewandowski,Tomasz "Kciuk"Jaworski, Grzegorz Poliszak, Janusz Szrom, Piotr Wrombel. Twórca i założyciel zespołu Druga Strefa.

Marika Jankowska

Marika jest półfinalistką w popularnym teleturnieju muzycznym Must Be The Music - Tylko Muzyka, który emitowany jest na antenie telewizji Polsat. Marika wzięła udział w siódmej edycji programu. Jej wykonanie piosenki "Nie ma, nie ma Ciebie" (Kayah i Bregovic) zachwyciło szefa jury MBTM Adama Sztabę. Juror występ podsumował jednym zdaniem "Wszystko było absolutnie wspaniałe!"

"Bardzo pysznie brzmicie" - tak z kolei o występie Mariki powiedziała Elżbieta Zapędowska

Marika jest laureatką wielu konkursów wokalnych, śpiewała rówież w kilku zespołach coverowych z szerokim repertuarem od muzyki rozrywkowej, pop, disco po jazz i poezję śpiewaną.

Teofil Klimecki

Utalentowany gitarzysta wokalista, konferansjer i wodzirej. Teofil jest wszechstronnym muzykiem z wieloletnim stażem scenicznym. Doskonale czuje specyfikę wielu zróżnicowanych stylów muzycznych. Odnajduje się zarówno w utworach rockowych, popowych, a nawet jazzowych, jak i w repertuarze tanecznym. Ma za sobą udział w kilku projektach komercyjnych, a także w niszowych grupach.

Mikołaj Wienke

Studiuje jazz i muzykę estradową w Bydgoszczy. To wszechstronny muzyk, mogący pochwalić się już sporym doświadczeniem scenicznym.